Opcje przeglądania
Producent
Parabeny

Środki przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów

Utrata około stu włosów dziennie, znajdowanie ich w wannie, na poduszce czy grzebieniu to zupełnie normalne zjawisko, będące przejawem fizjologicznej równowagi układu skóra-włos. Warto wiedzieć, że w ciągu naszego życia włosy rosną, wypadają i odrastają niemal 20 razy w cyklach, które, szczególnie u kobiet, mogą trwać nawet do sześciu lat. Poza tym, jeśli na wiosnę lub jesienią zauważymy zwiększone wypadanie włosów nie ma powodu do obaw, o ile proces ten odbywa się w sposób proporcjonalny do zwyczajowej objętości naszych włosów. Często zdarza się, że proces wypadania powodowany jest czynnikami przejściowymi - środowiskowymi, zdrowotnymi, związanymi z niewłaściwą dietą. Gdy jednak wypadanie włosów trwa dłużej, problem wymaga już dokładnej analizy. Sposób, w jaki objawia się wypadanie włosów może zmieniać się w dużym stopniu w zależności od rejonu skóry głowy, na którym występuje, lub od przyczyn jego powstania może mieć też różne nasilenie. Z tego względu, może zaistnieć konieczność zastosowania różnego typu kuracji. Wypadanie włosów odbywa się inaczej u kobiet, a inaczej u mężczyzn: typowym objawem utraty i przerzedzenia włosów u mężczyzn jest powstawanie charakterystycznych zakoli, podczas gdy u kobiet do utraty gęstości włosów dochodzi na całym obszarze skóry głowy. Proces wypadania może być też odwracalny, lub nie. Aby uporać się z tym problemem i ograniczyć konsekwencje wypadania włosów, niezbędne staje się szybkie zastosowanie wysokiej jakości produktów i kuracji.

Czytaj WięcejRozwiń

Dzięki prowadzonym badaniom i doświadczeniu swoich naukowców, CRLab stworzył linię produktów dedykowanych wyłącznie przerzedzonym i wypadającym włosom, opracowaną po to, by wspomagać ich wzrost poprzez dostarczanie właściwych substancji odżywczych i wzmacnianie cebulek włosów. Wysoka skuteczność oczyszczająca czynników aktywnych zawartych w produktach tej linii gwarantuje usunięcie toksyn, substancji ubocznych oraz wolnych rodników, zapewniając włosom odżywienie i wspomagając mikrokrążenie.

Środki przeciw wypadaniu włosów - sposób na lepszy wygląd

Wypadające włosy mogą powodować uczucie dyskomfortu i zmniejszyć pewność siebie. Warto więc zacząć działać zanim problem zyska na sile. Wówczas o wiele szybciej się go pozbędziemy, chociaż nawet w przypadku zaawansowanej utraty włosów pomocne mogą okazać się specjalne preparaty na wypadanie włosów. Znajdziemy wśród nich m.in. szampon, odżywkę czy specjalne ampułki, które można stosować razem bądź osobno. W połączeniu stanowią skuteczną kurację, dzięki której w przeciągu kilku tygodni można zapomnieć o osłabionych lub wypadających włosach. Jak to możliwe? Otóż potrzebne jest wzmocnienie tuż u nasady włosa. Zadbać należy o skórę głowy i cebulki włosowate, dzięki temu włosy staną się gęstsze, silniejsze i co najważniejsze, bardziej odżywione. Pomóc w tym może chociażby serum na wypadanie włosów.

Jakie preparaty na porost włosów warto stosować?

Na pewno w codziennej pielęgnacji należy uwzględnić specjalistyczny szampon. Nieco inne właściwości wykazuje ten przeznaczony dla kobiet niż szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn. Z tego względu trzeba bliżej przyjrzeć się konkretnym propozycjom. Szampon stosowany może być stosunkowo często, jego głównym zadaniem będzie odżywienie włosów. Nieco silniejsze działanie wykazuje natomiast odżywka na wypadanie włosów, którą najlepiej używać jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Odżywkę po nałożeniu należy pozostawić przez jakiś czas, a następnie dokładnie spłukać. Innym elementem kuracji, który także wykazuje pożądane właściwości, jest serum przeciw wypadaniu włosów. To kompleksowe działanie przynoszące rezultaty nawet już po 2-3 tygodniach stosowania. 

Preparaty na porost włosów

Nie wystarczy jedynie zwalczać objawy wypadania włosów. Na ich miejscu powinny pojawić się zupełnie nowe cebulki włosowate. Jak to osiągnąć? Najlepiej poprzez środki na porost włosów. Najczęściej tego rodzaju preparaty łączą w sobie obie te właściwości. Zarówno odżywka przeciw wypadaniu włosów, jak i szampon czy ampułki wykazują takie działanie. Jakie są ich najważniejsze zalety? Z pewnością będzie to krótki okres trwania całościowej kuracji, którą możemy przeprowadzić samodzielnie. Zastosowanie preparatów na porost włosów nie wymaga skomplikowanych zabiegów, większość z nich to normalna, codzienna pielęgnacja włosów. Takie środki powinny cechować przede wszystkim wysoka jakość i sprawdzone źródła, właśnie dlatego warto postawić na kosmetyki od CRLab, które posiadają wszystkie wymagane atesty. 

Wypadanie włosów

Kuracja na wypadanie włosów Kuracja na wypadanie włosów
Producent: CRLAB
Cena:

1 500,00 zł

Cena regularna: 1 685,00 zł

Najniższa cena: 1 685,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Miesięczna kuracja przeciw wypadaniu włosów - silne działanie Miesięczna kuracja przeciw wypadaniu włosów - silne działanie
Producent: CRLAB
Cena:

640,00 zł

Cena regularna: 675,00 zł

Najniższa cena: 620,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Miesięczna kuracja przeciw wypadanie włosów - seria kontynuujacą Miesięczna kuracja przeciw wypadanie włosów - seria kontynuujacą
Producent: CRLAB
Cena:

425,00 zł

Cena regularna: 465,00 zł

Najniższa cena: 465,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ampułka odbudowująca Ampułka odbudowująca
Producent: CRLAB
Cena:

400,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ampułka podtrzymująca, przeciw wypadaniu włosów Ampułka podtrzymująca, przeciw wypadaniu włosów
Producent: CRLAB
Cena:

175,00 zł

Cena regularna: 190,00 zł

Najniższa cena: 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Ampułki przeciw wypadaniu włosów Ampułki przeciw wypadaniu włosów
Producent: CRLAB
Cena:

370,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

Najniższa cena: 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Plaster Havogen 5 Plaster Havogen 5
Producent: CRLAB
Cena:

330,00 zł

Cena regularna: 360,00 zł

Najniższa cena: 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pre-szampon przeciw wypadaniu włosów Pre-szampon przeciw wypadaniu włosów
Producent: CRLAB
Cena:

165,00 zł

Cena regularna: 180,00 zł

Najniższa cena: 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szampon na wypadające włosy Szampon na wypadające włosy
Producent: CRLAB
Cena:

90,00 zł

Cena regularna: 105,00 zł

Najniższa cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szampon oczyszczający Szampon oczyszczający
Producent: CRLAB
Cena:

90,00 zł

Cena regularna: 115,00 zł

Najniższa cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl