O CRLAB

CRLab: nowa filozofia

Firma CRLab powstała dzięki doświadczeniu naszych laboratoriów, w których 25 lat temu rozpoczęliśmy projekt tworzenia delikatnej, lecz bardzo skutecznej, specjalistycznej linii trychologicznej w systemie włosów CNC®. Tak powstała kompletna linia produktów, oferująca rozwiązania najbardziej palących problemów skóry głowy. Ludzie, dzięki którym stworzenie CRLab stało się możliwe, to zespół specjalistów, biologów, biotechnologów i chemików pracujących w ścisłym kontakcie z doświadczonymi i profesjonalnymi trychologami oraz chirurgami i dermatologami krajowej i światowej sławy. Ich działalność to dokładne studia nad rzadkimi i cennymi substancjami, skoncentrowane na badaniach aktywnych czynników pochodzenia roślinnego. Wszystkie zastosowane składniki współdziałają po to, by zapewnić ciągły rozwój i innowacyjność wciąż ulepszanym i bardziej skutecznym preparatom.

To właśnie z drobiazgowych badań, zaangażowania technologów i doświadczenia zdobytego w naszych laboratoriach narodziła się wyjątkowa i innowacyjna marka, której filozofia opiera się na trosce o skórę głowy jako niezbędnej podstawie do dalszej analizy i zapobiegania najbardziej powszechnym problemom, z jakimi zmagają się nasze włosy.

3 linie odzwierciedlają 3 najczęściej występujące problemy włosów:

  • linia przeciwko wypadaniu włosów
  • linia przeciwłupieżowa nawilżająca
  • linia normalizująca i przeciwko łupieżowi tłustemu

Firma CRLab zastosowała liczne, awangardowe urządzenia i opatentowane produkty, które, dzięki indywidualnie dobranemu składowi, troszczą się o naszą skórę, by móc "uzdrowić" także włosy.
Bo to właśnie zdrowa skóra jest podstawą zdrowych włosów.

Misja

Odkrywając nowe technologie, staramy się zachować tradycję i naturalność. Działanie aktywnych czynników, olejków eterycznych, i substancji roślinnych, precyzyjnie dobranych i umiejętnie destylowanych w naszych laboratoriach, wspomagają nowe technologie zastosowane w naszych opatentowanych urządzeniach. Tak połączone działania generują powstanie indywidualnie dobranych kuracji, umożliwiających rozwiązanie każdego problemu włosów.

Właśnie w taki sposób chcemy tworzyć produkty zmieniające na lepsze życie ich użytkowników - bo włosy mogą zmienić życie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl